Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie? A może chcesz wynagrodzić swojego pracownika, czy też obdarować kontrahenta biznesowego?

Podaruj BON UPOMINKOWY do Restauracji lub Kręgielni DĘBOWA.
Podarunkowe bony to eleganckie, imienne zaproszenia, które będą doskonałym prezentem na każdą okazję.

Dla szkół i uczelni

UCZNIOWIE

Dla większych grup organizujemy zabawy łączące rozrywkę, edukację i grę w kręgle. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie specjalnej i zniżkach dla grup zorganizowanych.
Oferta specjalna przeznaczona jest dla szkół, przedszkoli i innych grup zorganizowanych.

Proponujemy zajęcia na naszej kręgielni pod okiem instruktorów bowlingu, którzy wprowadzą w tajniki gry i zadbają o bezpieczeństwo dzieci.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w ramach zajęć sportowych organizowanych przez Państwa szkołę (WF, itp.).

STUDENCI

W kręgielni DĘBOWA pamiętamy o studentach! Zorganizujemy szalone otrzęsiny lub imprezę wydziałową. Ale to nie wszystko… Wiemy, jak bywa w życiu każdego studenta… Dlatego przygotowaliśmy dla Was sporo ofert, w których główną rolę odgrywają studenckie zniżki i specjalne wydarzenia!

Komunie, chrzciny, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, czy też spotkania w gronie znajomych. Czuj się jak u siebie! Bez względu na to jak duża lub mała jest Państwa grupa znajomych, restauracja Dębowa jest idealnym miejscem dla prywatnej lub firmowej imprezy. Jesteśmy gotowi ze wszystkimi szczegółami przygotować dla Państwa spotkanie. Rozkoszujemy się w szczegółach: od wyboru specjalnego menu, poprzez dekorację aż do naszej profesjonalnej obsługi.

KONTAKT
24 363 3665