Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie? A może chcesz wynagrodzić swojego pracownika, czy też obdarować kontrahenta biznesowego?

Podaruj BON UPOMINKOWY do Restauracji lub Kręgielni DĘBOWA.
Podarunkowe bony to eleganckie, imienne zaproszenia, które będą doskonałym prezentem na każdą okazję.

Dla rodzin

Kręgielnia DĘBOWA to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną.
Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci będą się doskonale bawić.

Odkryj nowe miejsce spotkań na mapie Płocka!

Urodziny

Urodziny dziecka to dzień, który powinno się świętować z wielką pompą. W końcu to wyjątkowe wydarzenie, odbywające się tylko raz do roku. By były niezapomniane i pełne wrażeń zapraszamy do restauracji i kręgielni DĘBOWA.

 

Przyjęcia urodzinowe to nasza specjalność!

Kręgielnia DĘBOWA zatroszczy się o moc atrakcji urodzinowych dla wszystkich, którzy przybędą na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Zadbamy o wszystko – począwszy od bezpiecznego i komfortowego miejsca na imprezę, przez smakowite przekąski, aż po animacje i inne zabawy dla wszystkich uczestników.

A co konkretnie czeka na Ciebie? U nas organizacja imprez dla dzieci przebiega od A do Z. Zajmiemy się kwestiami takimi, jak:

  • planowanie – bo urodziny dla dzieci rozpoczynają się dużo wcześniej, niż sama zabawa. Odwiedź restaurację i kręgielnię Dębowa i porozmawiaj z nami o swoim pomyśle. Ustalmy, ilość gości, czas imprezy, jej datę oraz wszystko, co wydarzy się, gdy wszyscy zaproszeni przybędą do naszego Rozrywkowego centrum,
  • przekąski – nasze zaplecze gastronomiczne pozwoli na dostarczenie na urodziny tortu oraz jedzenia, zgodnie ze wspólnie ustalonym menu. Masz pewność, że mali goście zjedzą smaczne i bezpieczne rzeczy, które jeszcze spotęgują dobrą zabawę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach? Napisz lub odwiedź nas i porozmawiaj – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zorganizujemy urodziny marzeń!

Pakiety urodzinowe

Pobierz formularz zamówienia

Komunie, chrzciny, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, czy też spotkania w gronie znajomych. Czuj się jak u siebie! Bez względu na to jak duża lub mała jest Państwa grupa znajomych, restauracja Dębowa jest idealnym miejscem dla prywatnej lub firmowej imprezy. Jesteśmy gotowi ze wszystkimi szczegółami przygotować dla Państwa spotkanie. Rozkoszujemy się w szczegółach: od wyboru specjalnego menu, poprzez dekorację aż do naszej profesjonalnej obsługi.

KONTAKT

(24) 363 36 65